ENGEREK YILANI ZEHRİ AMMOSLIM (300 ml) (ANTİ-SELÜLİT KREMİ)

144,00 ₺
111,00 ₺
Üretici Firma: FAVIAMMODYTES (SC MB AMMODYTES SRL) ROMANYA TÜRKİYE Distiribütörü (İthalatçı Firma): VAROL AGA CİFTLİGİ (VENOM PANZEHİR). Faviammodytes şirketi 2012 yılında Romanya'da Engerek Yılanı (Viperidea-Vipera Ammodytes) çiftliği kurarak yılan zehri üretim faaliyetine başlamıştır. 2013 yılında, doğal kozmetik ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış Favisan Laboratuvarı ile birlikte % 100 Orijinal Snake Venom (Viper Venom) - % 100 Doğal Engerek Yılanı Zehrini kozmetik sektöründe kullanmaya başlamıştır, cilt&yüz bakımı ve masaj kremleri üretmektedir. Ürünler; Avrupa Birliği Biyolojik Ürünler gereklilikler ve kurallarına uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Türkiye Distiribütörlüğü Varol-Ağa Çiftliği tarafından yapılmaktadır. Varol-Ağa Çiftliği 2012 yılında ticari faaliyetine başlamış ve halen arıcılık, bitkisel yağ ve kozmetik sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ücretsiz nakliye
Teslim tarihi: 1-2 days

TÜRKİYE'DE İLK KEZ SATIŞA SUNULAN; KOZMETİKTE ENGEREK YILANI ZEHİRİ.

 

• 4000 yıllık sır Venom Terapi - Panzehir • Anti Selülit • Yeniden Şekillendirici

 

Türkiye'de ilk kez satışa sunulan gerçek yılan zehri kremi.

 

2013 yılından beri Avrupa'da satılan, Romanya Menşeeli ürün; %100 doğal gerçek engerek yılanı zehrinin kullanıldığı, kozmetik sektöründeki tek selülit kremidir.

 

* Yılan zehrinin selülit karşıtı etkileri klinik olarak laboratuar testleriyle kanıtlanmıştır. Yılan zehrinin anti-selülit etkisi sadece bir pazarlama sloganı değil, bilimsel bir kanıttır.

 

• Viper Venom Selülit Karşıtı, Yeniden Biçimlendirme ve Vücut Çatlakları Kremi, Viper Venom (Engerek Yılanı Zehri) ile birlikte güçlü bir etkiye sahiptir ve doğal yağlar içerir. Cilt yüzeyindeki pütür pütürlüğü ''portakal kabuğu görüntüsünü'' yok etmeye yardımcı olur.

 

 

 

* Yöntem invazif değildir (enjeksiyonsuzdur) ve ciltte mekanik (ani) bir gerilim gerektirmez.

 

* Selülit Karşıtı ve Yeniden Biçimlendirme ile cildin pürüzsüzleştirmesini sağlayan bu doğal süreç, güçlü hücre oksijenlenmesini sağlamaya ve yılan zehrindeki karmaşık maddeler ile selülit görüntüsünü önlemeye yardımcı olur, cildin yumuşak, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

• Yılan zehrinin içerdiği karmaşık maddeler sayesinde; derinlemesine doku oksijenlenmesine ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

 

• Zehir peptitleri cildi doğal olarak kollajen üretmeye teşvik eder.

 

• Yılan Zehrinin içerisindeki dokulara hızla yayılma yeteneğine sahip bir enzim nedeniyle deride ve dokuda hızlı emilme oranı verir. Temelde, yılan zehri içindeki mucizevi bileşenler sayesinde kaslarınızı rahatlatmaya yardımcı olur.

 

 Viper Venom (Engerek zehri), dokuların kolajen üretimini uyararak cilde elastikiyet kazandırmaya, kasları rahatlatmaya ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

 

 

 

 

İçindekiler: % 100 Orijinal Snake Venom (Viper Family: Viperidea-Vipera Ammodytes - % 100 Doğal Engerekgiller-Burunlu Engerek Yılanı Zehiri), Biber Yağı, Sarmaşık, Ardıç Yağı, Alg (Su Yosunu), Ceviz Yağı, Huş Ağacı Yağı, Hint Kamışı Yağı, Papatya, At Kuyruğu Otu, Kakao Yağı, Magnezyum, E vitamini.


• Viper Venom (Engerek zehri); Selülit sebepleri ile savaşmakta,

mikro sirkülasyonu (sarmaşık, biber, ardıç ve E vitamini) harekete geçirmekte,

çözündürücü etkiye (ceviz ve yosun) sahiptir,

yağ dokusunun gelişimini önler, selülitli ödemleri azaltır (huş ağacı ve magnezyum),

bağ dokusunun hasarını durdurur, düzeltici bir etkiye sahiptir ve cilt yapısını (at kuyruğu otu ve papatya) yeniden yapılandırır,

dokuyu besler ve UV ışınlarından cildi korur (kakao yağı).

 

• Engerek Yılanı Zehri etkili bir cilt selülit karşıtıdır, yeniden biçimlendirmeye ve vücut çatlaklarını azaltmaya yardımcı olur, çeşitli bitkiler ve bitkisel yağlarla kombinasyonu ile etkisini daha da arttırır. Ürün bileşimdeki bitkiler ve bitki yağlarından dolayı, doğal bir kokuya sahiptir. Doğal, açık renkli, hafif yoğun kıvamlı ve ardıç ağacından dolayı hoş bir kokusu vardır. Parfüm içermez.

 

* Kullanımı: Cilt yüzeyine sürülür. Krem tamamen emilene kadar 3 DAKİKA boyunca hafifçe masaj yapılır. Kalça, basen, karın, bacaklar ve kollar için kullanılır.

  • Kıyafetinizde leke bırakmaz.

  • Ürünü cilde uyguladıktan sonra, ellerinizi iyice yıkamanız ve durulamanız gerekir! Çünkü içeriğindeki acı biber yağı elinizde kalabilir; kremi ​​kullandıktan sonra ellerinizi, yıkamadan gözlerinizle veya yüzünüzle temas ettirmeyiniz.

  • Krem, bir aktiviteye başlamadan önce de uygulanabilir; çünkü hareket, kan dolaşımını uyarır ve etkileri birkaç saat sonra hissedilir.

  • Kremi sürdükten sonra gıda folyosu gibi bir örtü de uygulayabilirsiniz, önerilen süre 30 dakika ile 2 saat arasındadır. Folyoyu çıkardıktan sonra, duş veya banyoda yıkamayınız çünkü kompozisyondaki doğal maddeler selülite ve yağ dokusuna etki etmeye devam eder.

  • Krem kullanmanın yanı sıra, sağlıklı bir vücut için dengeli bir diyet, su tüketimi artırımı ve günlük egzersiz yapmanızı öneririz.

 

* Uyarılar:

- Melittinden dolayı;  Arı sokması alerjisi olanların kullanmaması gerekir.

- Literatüre göre; Hamileler ve Emziren Hanımların kullanmaması gerekir.

- Melittinden dolayı; Arı sokmasına benzer hafif bir şişme veya kızarıklık olursa, bu şişlik veya kızarıklık 1 saat içerisinde geçer, sonraki kullanımlarınızda kullanım miktarınızı azaltarak kullanmaya devam ediniz.

 

Doğayı önemsiyoruz ve ürünlerimizi en yüksek kalite standardında sunuyoruz.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ürünlerimiz; paraben, alüminyum ve phenoxyethanol içermez. Böylelikle, tüm cilt tipleri için kullanımı güvenli ve uygundur.

 

• Yılan zehirli kremler, kozmetik piyasasında kozmesötik kategorisinin bir parçası olarak bilinirler. (Önerilen ürün ilaç değildir). 

• Yılan zehiri, ısı düşüşlerine ve yükselmelerine karşı dirençli olduğundan, kozmetiklerde kullanımı çok rahat bir raf ömrü sunar. Bozulmadan çok uzun süre saklanabilen bir yapıda olduğundan cilt bakım kremlerinin içerisinde sağlıklı yapısını korur. 

 

 

Bu öğeyi satın müşteriler de aldım