ENGEREK YILANI ZEHRİ VIPEREL CREMÂ (50 ml) (MASAJ TERAPİ MERHEMİ)

55,00 ₺
Üretici Firma: FAVIAMMODYTES (SC MB AMMODYTES SRL) ROMANYA TÜRKİYE Distiribütörü (İthalatçı Firma): VAROL AGA CİFTLİGİ (VENOM PANZEHİR). Faviammodytes şirketi 2012 yılında Romanya'da Engerek Yılanı (Viperidea-Vipera Ammodytes) çiftliği kurarak yılan zehri üretim faaliyetine başlamıştır. 2013 yılında, doğal kozmetik ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış Favisan Laboratuvarı ile birlikte % 100 Orijinal Snake Venom (Viper Venom) - % 100 Doğal Engerek Yılanı Zehrini kozmetik sektöründe kullanmaya başlamıştır, cilt&yüz bakımı ve masaj kremleri üretmektedir. Ürünler; Avrupa Birliği Biyolojik Ürünler gereklilikler ve kurallarına uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Türkiye Distiribütörlüğü Varol-Ağa Çiftliği tarafından yapılmaktadır. Varol-Ağa Çiftliği 2012 yılında ticari faaliyetine başlamış ve halen arıcılık, bitkisel yağ ve kozmetik sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ücretsiz nakliye
Teslim tarihi: 1-2 days

TÜRKİYE'DE İLK KEZ SATIŞA SUNULAN; KOZMETİKTE ENGEREK YILANI ZEHİRİ.

 

• 4000 yıllık sır Venom Terapi - Panzehir • Rahatlatıcı Terapi • Bölgesel Isıtma Etkisi

 

Türkiye'de ilk kez satışa sunulan gerçek yılan zehri merhemi.

 

2013 yılından beri Avrupa'da satılan, Romanya Menşeeli ürün; %100 doğal gerçek engerek yılanı zehrinin kullanıldığı, kozmetik sektöründeki tek masaj merhemidir.

  

Viper Venom Rahatlatıcı Masaj Terapi Merhemi yoğun bir kıvama sahiptir, masaj yapılarak tamamı emilinceye kadar uygulanır, çabuk emilir bir yapıya sahip olan Masaj merhemi ciltte hızla emilir ve bölgesel bir ısıtma sağlar.

 

Yılan zehrinin içerdiği karmaşık maddeler sayesinde; derinlemesine doku oksijenlenmesine yardımcı olur.

 

Zehir peptitleri cildi doğal olarak kollajen üretmeye teşvik eder.

 

Yılan Zehrinin içerisindeki dokulara hızla yayılma yeteneğine sahip bir enzim nedeniyle; kozmetik merhemin karışımındaki kullanılan yağların ve bitki özlerinin özelliklerini daha da artırır.

 

 

 

İçindekiler: % 100 Orijinal Snake Venom (Viper Family: Viperidea-Vipera Ammodytes - %100 Doğal Engerekgiller-Burunlu Engerek Yılanı Zehiri), Vaselinum Album (deriyi yumuşatan, nemlendiren farmasötik teknolojide taşıyıcı olarak kullanılan yardımcı bir madde), Bal Mumu, Keklik Üzümü, Mentol, Ak Söğüt, Adaçayı, Ekinezya.

Ürün bileşimdeki bitkiler ve bitki yağlarından dolayı, doğal bir kokuya sahiptir. Parfüm içermez.

 

* Kadınlara ve erkeklere eşit derecede tavsiye edilir.

 

* Kullanımı: Cilt yüzeyine sürülür. Az miktarda merhem, günde 1-2 kez, ince bir tabaka halinde uygulanır ve deriye emdirilene kadar 3 DAKİKA boyunca hafifçe masaj yapılır.

 

* Uyarılar:

- Melittinden dolayı;  Arı sokması alerjisi olanların kullanmaması gerekir.

- Literatüre göre; Hamileler ve Emziren Hanımların kullanmaması gerekir.

- Melittinden dolayı; Arı sokmasına benzer hafif bir şişme veya kızarıklık olursa, bu şişlik veya kızarıklık 1 saat içerisinde geçer, sonraki kullanımlarınızda kullanım miktarınızı azaltarak kullanmaya devam ediniz.

 

 

 

Doğayı önemsiyoruz ve ürünlerimizi en yüksek kalite standardında sunuyoruz.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ürünlerimiz; paraben, alüminyum ve phenoxyethanol içermez. Böylelikle, tüm cilt tipleri için kullanımı güvenli ve uygundur.

 

• Yılan zehirli kremler, kozmetik piyasasında kozmesötik kategorisinin bir parçası olarak bilinirler. (Önerilen ürün ilaç değildir). 

• Yılan zehiri, ısı düşüşlerine ve yükselmelerine karşı dirençli olduğundan, kozmetiklerde kullanımı çok rahat bir raf ömrü sunar. Bozulmadan çok uzun süre saklanabilen bir yapıda olduğundan cilt bakım kremlerinin içerisinde sağlıklı yapısını korur. 

 

 

 

 

Bu öğeyi satın müşteriler de aldım